середа, 25 листопада 2020 р.

День пам"яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

 


28 листопада в нашій державі відзначався День пам"яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Мало знайдеться в історії не тільки України, а й світу таких трагічних подій, як Голодомор цих років, який став найчорнішою сторінкою в історії держави. Теперішнє покоління не повинне забути цієї трагедії, тому перед бібілотеками стоїть завдання нагадувти своїм користувачам про злочинні наслідки тоталітарного режиму. В дитячій бібліотеці і фойє адміністрації   оформлено  виставку-репортаж

 "Голодомор - трагедія українського народу»

 Щохвилини з вересня 1932 року по липень 1933-го помирали щонайменше 17 осіб, щогодини - більше 1000, щодня - понад 24 тисячі. За десять місяців Україна втратила майже чверть свого населення. В голодомор, за оцінками дослідників, померло від 7 до 10 мільйонів чоловік. Голодне лихоліття найбільше вразило дітей. Третина всіх померлих від голоду - діти.

 На виставці представлені документальні книги та статті, спогади свідків тих жахливих подій, фото – документи , художньо-документальні книги відомих українських письменників В. Барки "Жовтий князь" та У. Самчука "Марія".  

Запрошуємо користувачів до перегляду виставки.

Немає коментарів:

Дописати коментар